بهترین اپلیکیشن های دیابت در سال 2021

بهترین اپلیکیشن های دیابت در سال 2021
0 ۴,۸۳۹

بهترین اپلیکیشن های دیابت در سال 2020

در این بررسی بهترین اپلیکیشن های دیابت می پردازیم.چه دیابت نوع 1 داشته باشید ، چه نوع 2 یا دیابت بارداری ، درک چگونگی ایجاد تعامل بین تغذیه ، فعالیت بدنی و میزان قند خون به منظور کنترل وضعیت شما بسیار مهم است.
فکر کردن در مورد میزان کربوهیدرات ، دوز انسولین ، A1C ، گلوکز ، شاخص گلیسمی ، فشار خون ، وزن می تواند طاقت فرسا باشد. لیست ادامه دارد!
اما برنامه های تلفنی می توانند ردیابی و یادگیری را ساده کنند. از آنها استفاده کنید تا اطلاعات سلامتی خود را در یک نقطه جمع کنید و درباره شرایط خود بیشتر بیاموزید تا بتوانید برای مدیریت سلامت خود آگاهانه انتخاب کنید.

برای تازه کارها و افراد حرفه ای قدیمی ، در اینجا لیستی از بهترین برنامه های دیابت برای سال 2020 ارائه شده است.

Fooducate

امتیاز آیفون: 4.7 ستاره
رتبه بندی آندروید: 4.4 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

وقتی نوبت به مدیریت دیابت می رسد ، دانش قدرت است. Fooducate برای کمک به شما در تشخیص اینکه کدام غذاها برای نگه داشتن قند خون در یک محدوده سالم مناسب هستند
در اینجا ارائه شده است زیرا همه غذاها – یا حتی کربوهیدرات ها – از نظر غذایی برابر نیستند. غذاها را اسکن یا جستجو کنید و درجه کالری Fooducate را ببینید. این برنامه ردیابی و کشف اطلاعات بیشتر در مورد غذاهایی که در بدن خود قرار می دهید ، از جمله محتوای قند اضافه شده ، مواد پنهان و سایر موارد را برای شما تسهیل می کند.

 

MySugr

امتیاز آیفون: 4.7 ستاره
رتبه بندی اندروید: 4.6 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

در ادامه بررسی بهترین اپلیکیشن های دیابت یک رابط داشبورد تمیز ، جنبه بصری و قابل تنظیم و قابلیت همگام سازی با مانیتور گلوکز ، این برنامه را از یکدیگر متمایز می سازد. MySugr دارای ویژگی هایی است که به شما کمک می کند از برنامه بیشترین بهره را ببرید ، مانند یادآوری هایی که به شما کمک می کند تا با داده های بیشتری (مانند سطح قند خون بعد از تمرین) پیگیری کنید. ارسال همه داده ها و نمودارها برای پزشک آسان است ، بنابراین شما می توانید با همکاری یکدیگر درمان خود را تنظیم کرده و دیابت خود را بر اساس اطلاعات واقعی و دقیق بهتر مدیریت کنید.

Glucose Buddy

امتیاز آیفون: 4.8 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

Glucose Buddy به گلوکومتر Dexcom متصل می شود یا به شما این امکان را می دهد تا شماره های خود را به صورت دستی ثبت کرده و مراحل ، ورزش و وعده های غذایی را نیز ردیابی نمایید.

تحت طرح اشتراک ، شما یک تجربه بدون تبلیغات و گزارش عمیق درباره A1C و سایر اقدامات و همچنین گزینه های نمایش قابل تنظیم را پیدا می کنید که برنامه را برای استفاده منحصر به فرد شما حتی راحت تر می کند.

Diabetes M

امتیاز آیفون: 4.6 ستاره
رتبه بندی اندروید: 4.6 ستاره

قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

Diabetes M : یک برنامه ورود به سیستم دیابت با تمام ویژگی هایی است که می توانید امیدوار باشید: یادآوری های زمان آزمایش ، سیستم ثبت و پیگیری تغذیه ای ، ادغام با برنامه های تناسب اندام و نقشه برداری از روند قند خون.

این برنامه همچنین یک ماشین حساب انسولین بولوس بر اساس اطلاعات تغذیه ای شما را نیز اضافه می کند. از ابزارهای قدرتمند برنامه برای مشاهده نمودارها و نمودارهای روند در بازه های زمانی قابل تنظیم استفاده کنید
بنابراین کنترل گلوکز یا در دست شما و یا با برنامه Apple Watch روی مچ دست شما می باشد. اگر به سرویس اشتراک ارتقا دهید ، این برنامه به شما امکان می دهد چندین نمایه در اختیار داشته باشید.

 

Beat Diabetes

رتبه بندی اندروید: 4.6 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

اگر به تازگی دیابت را تشخیص داده شده باشید ، این برنامه دوستدار مبتدی می تواند به شما کمک کند تا شرایط جدید خود را با سرعت بیشتری بهبود دهید.
با داشتن اطلاعات کافی در مورد دیابت 101 ، از غذاها برای جلوگیری از راه های ساده به منظور افزایش فعالیت بدنی ، در کمترین زمان استاد خواهید شد.
با عوارض مراقب بودن و به روز ماندن در مورد گزینه های درمانی ، از پزشکی گرفته تا آیورودا آشنا شوید. این کتاب راهنمای جیبی را بارگیری کنید و دلیل محبوب زیاد آن را متوجه شوید.

 

 

OneTouch Reveal

امتیاز آیفون: 4.7 ستاره

رتبه بندی آندروید: 4.0 ستاره

قیمت: رایگان

در ادامه بررسی بهترین اپلیکیشن های دیابت به این برنامه ، که مکمل OneTouch Verio Flex است ، یک برنامه کاربردی برای بینش خودکار است. با استفاده از خواندن قند خون ، برنامه به طور خودکار روندها را جستجو و برجسته می کند. قند خون اغلب بعد از ساعت 9 شب خارج از محدوده است؟

برنامه نه تنها روند را تشخیص می دهد ، بلکه اعلان های فشار نیز به شما هشدار می دهند تا بتوانید اقدام لازم را انجام دهید. برنامه همچنین وقایع مهم روند را در یک جدول زمانی ترسیم می کند و به شما کمک می کند الگوها را تشخیص دهید.

پزشک می تواند جهت بررسی سابقه شما وارد سیستم شود و برنامه مراقبت شما را بر اساس نسبت رژیم غذایی و کربوهیدرات تنظیم کند. یک رابط کاربری تمیز و رنگی ، توزیع زیاد / کم شما را نشان می دهد

قرائت روزانه شما را محاسبه می کند و به شما امکان می دهد با یک نگاه مشاهده کنید که سطح قند شما سالم یا خارج از حد مجاز است.

بهترین اپلیکیشن های دیابت در سال 2021

 

One Drop for Diabetes Health

امتیاز آیفون: 4.5 ستاره
رتبه آندروید: 3.9 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

برنامه One Drop for Diabetes Health یک برنامه مدیریت دیابت است که از داده های قند خون شما به منظور انتخاب بهتر فعالیت های خود برای سالم ماندن استفاده می کند.

همچنین از اطلاعات غذایی ، فعالیتی و دارویی شما برای کمک به شما در دستیابی به یک برنامه جامع مدیریت دیابت با هشدارهای خودکار ، به اشتراک گذاری جامعه و گزارش های منظم آمار بهداشتی استفاده می کند

تا بتوانید پیشرفت خود را ببینید یا در صورت لزوم رفتار خود را تنظیم کنید.

Diabetic Recipes

رتبه بندی آندروید: 4.0 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

در ادامه بررسی بهترین اپلیکیشن های دیابت به برنامه Diabetic Recipes یک برنامه ساده ، مفید و با کاربری آسان است. اما اجازه ندهید نام ساده شما را گول بزند.

دستورالعمل های دیابتی یک بانک اطلاعاتی جامع از دستورالعمل های مناسب دیابت با دستورالعمل های گام به گام ، نحوه تهیه فیلم ها ، دستورالعمل های قابل بارگیری و شمارنده کربوهیدرات داخلی است
به طوری که می دانید در روز دقیقاً چه مقدار گلوکز در بدن مصرف می کنید.

Glucose tracker & diabetic diary. Your blood sugar

رتبه بندی آندروید: 4.4 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

نه مختصر ترین نام ، بلکه دقیقاً چگونه به نظر رسیدن آن: این یک برنامه خارج از جعبه است که برای کمک به شما در پیگیری تأثیری که دیابت بر بدن و ذهن شما دارد ، ساخته شده است.

این برنامه که برای افراد مبتلا به دیابت نوع 1 یا 2 و همچنین دیابت حاملگی استفاده می شود ، از طیف گسترده ای از ابزارهای ضبط ، برچسب گذاری و سازماندهی برای کمک به شما در ترسیم یک تصویر دقیق از سفر استفاده می کند.
همچنین می توانید سوابق خود را صادر کنید تا بتوانید داده ها را با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود به اشتراک بگذارید.

 

Blood Sugar Monitor by Dario

امتیاز آیفون: 4.9 ستاره
رتبه بندی آندروید: 4.3 ستاره
قیمت: رایگان

در ادامه بررسی بهترین اپلیکیشن های دیابت به این برنامه اساساً یک برنامه همراه برای تعدادی از دستگاه های آزمایش و کنترل دیابت با مارک داریو است ، از جمله دستگاه نظارت بر قند خون داریو و سیستم کنترل فشار خون
همراه با لنج و نوارهای آزمایشی ارائه شده با این دستگاه ها ، این برنامه های همراه رایگان به شما امکان می دهند به طور خودکار نتایج آزمایش خود را بارگذاری کنید و پیشرفت خود را در قالب یک رابط کاربری ساده پیگیری کنید.
این برنامه همچنین می تواند به معنای واقعی کلمه با یک سیستم هشدار “hypo” که می تواند به طور خودکار پیام ها را به مخاطبین اضطراری شما ارسال کند ، در صورت عدم استمرار قند خون در سطح نا امن ، زندگی شما را نجات دهد.

 

Diabetes

رتبه بندی اندروید: 4.6 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

ساده تر از این اپلیکیشن نیست: برنامه دیابت به شما امکان می دهد داده های دقیق مربوط به قند خون خود را ردیابی و مشاهده کنید ، و داده ها را برچسب گذاری نمایید تا در صورت نیاز ، دوباره جستجو کرده و با ارائه دهنده خدمات بهداشتی به اشتراک بگذارید.

این برنامه یک کار را به خوبی انجام می دهد ، و این برنامه گزینه ای جهت افرادی است که به سادگی می خواهند ردیابی قند خون ساده و بدون هیچ گونه زوائد دیگری را به انجام برسانند.

 

T2D Healthline: Diabetes

امتیاز آیفون: 4.7
رتبه بندی اندروید: 3.7 ستاره
قیمت: رایگان با خریدهای درون برنامه ای

بسیاری از اپلیکیشن های دیابت ویژگی های ردیابی و داده را ارائه می دهند ، اما تعداد کمی از آنها عمدتا بر روی جامعه میلیون ها نفر مبتلا به دیابت تمرکز کرده
و تجربه مشابه شما را دارند. برنامه T2D Healthline: Diabetes یک پورتال برای ورود به آن دنیاست که به شما اجازه می دهد در تعدادی از انجمن ها که به موضوعات خاص مانند عوارض ، روابط و آزمایش نظارت اختصاص دارند ، با دیگران ارتباط برقرار کنید.

منبع Health Line
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.