5 اپلیکیشن برتر مدیریت دیابت دیجیتال

5 استارت آپ برتر در زمینه مدیریت دیابت دیجیتال
1 ۱,۱۴۵

اپلیکیشن مدیریت دیابت دیجیتال  که بر صنعت بهداشت تأثیر می گذارند

5 اپلیکیشن برتر مدیریت دیابت دیجیتال – تحلیلگران نوآوری ما اخیراً به دنبال فن آوری های نو ظهور و استارت آپ های نوظهور هستند که روی راه حل های بخش مراقبت های بهداشتی کار می کنند.
از آنجا که تعداد زیادی از استارت آپ ها در زمینه راه حل های بسیار متنوعی ایفای نقش می کنند، لذا ما می خواهیم بینش خود را با شما در میان بگذاریم. این بار ، ما در حال بررسی 5 استارت آپ امیدوار کننده مدیریت دیابت دیجیتال هستیم.

Heat Map: 5 استارت آپ برتر مدیریت دیابت دیجیتال

برای 5 انتخاب برتر ، ما از روش پیشگویی مبتنی بر داده استفاده کردیم تا مناسب ترین راه حل ها را در سطح جهانی شناسایی کنیم. Global Startup Heat Map در زیر 5 نمونه جالب از 608 راه حل مربوط را برجسته می کند. بسته به نیازهای خاص شما ، گزینه های برتر ممکن است کاملاً متفاوت باشند.

Orpyx – تشخیص زخم پا

یک علامت بسیار شایع دیابت ، زخم پای دیابتی (DFU) است.
تشخیص به موقع عوارض ، بیماران را از هر مرحله خطرناکی که بعداً به قطع پا نیاز دارد ، محافظت می کند.
علائم معمولاً از طریق سیستم تصویربرداری حرارتی شناسایی می شود که می تواند به عنوان شاخصی از زخم های در حال توسعه استفاده شود.

استارت آپ کانادایی Orpyx سیستم های کفی هوشمندی را تولید می کند که از طریق فناوری پیشرفته حسگر پا و تجزیه و تحلیل ، به کنترل و جلوگیری از زخم پای دیابتی کمک می کند.
فناوری Orpyx فشار ، دما و فعالیت را کنترل می کند و هشدارهای سمعی و بصری را از طریق برنامه تلفن همراه ذاتی ارائه می دهد.

One Drop – دستگاه های متصل

دستگاه های متصل شامل دستگاه های بی سیم مختلف و برنامه های تلفن همراه ، از جمله دستگاه های اندازه گیری گلوکز ، قلم های تزریقی ، ردیاب های تناسب اندام و غیره است.
این سیستم ها پارامترهای حیاتی بدن و سایر داده های سلامتی را ردیابی می کنند و این اطلاعات را درجا تجزیه و تحلیل می کنند.
بنابراین دستگاه های متصل توصیه های شخصی سازی شده ، الگوریتم های مربیگری و تحلیلی را به منظور شناسایی مناسب ترین دوره درمانی به بیماران ارائه می دهند.

One Drop ، یک شرکت آمریکایی ، یک راه حل دیجیتال برای مدیریت دیابت ارائه می دهد که متشکل از یک دستگاه بی سیم قند خون ، یک سیستم راهنمایی و یک برنامه تلفن همراه است.
این پلتفرم سطح قند خون ، داروها ، وعده های غذایی ، فعالیت ، وزن ، فشار خون و سایر پارامترها را ردیابی کرده و توصیه های شخصی در مورد نحوه نگهداری قند خون بیمار را در محدوده هدف ارائه می دهد.

PKvitality – نظارت بر سطح گلوکز بدون خون

فناوری حسگر هوشمند بدون نیاز به نمونه خون ، سطح گلوکز را کنترل می کند. فن آوری های غیرتهاجمی مانند این ، سطح قند را از طریق پوست یا با بررسی سایر مایعات بدن (عرق ، اشک ، ادرار و غیره) اندازه گیری می کنند و بدین ترتیب بیماران جایگزین دستگاه های اندازه گیری گلوکز خون سنتی می شوند.

استارت آپ فرانسوی PKvitality باعث ایجاد K’Watch Glucose می شود – دستگاه نظارت بر گلوکز که سطح گلوکز را به طور مداوم ردیابی می کند. این ساعت از یک پچ مخصوص یکبار مصرف K’apsul با نقاط ریز و بیوحسگرها برخوردار است که گلوکز را بدون درد از طریق پوست اندازه می گیرد. سپس سطح قند روی ساعت نمایش داده می شود.

GlucoTab – سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری در مورد دوز برای پزشکان

سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری بالینی دیجیتال به پزشکان و پرستاران در زمینه مدیریت انسولین درمانی کمک می کنند. الگوریتم های هوشمند دوز مناسب انسولین را با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف از جمله وزن بدن بیمار ، نوع دیابت ، نیازهای فعلی انسولین ، سطح فعالیت ، وضعیت تغذیه و غیره محاسبه می کنند.

GlucoTab ، استارتاپی از اتریش ، ابزاری برای تصمیم گیری برای کادر پزشکی تولید می کند. این سیستم به طور خودکار میزان مناسب انسولین را پیشنهاد می کند و در نتیجه کنترل مدیریت قند خون را بهبود می بخشد. اپلیکیشن مدیریت دیابت دیجیتال

Spike – دستیار شخصی دیابت

دستیاران دیابت دیجیتال شخصی الگوها و عادات بیمار دیابتی را یاد می گیرند و از آنها برای ارائه توصیه هایی در مورد میزان انسولین ، غذا ، فعالیت و سایر یادآوری های مفید مورد نیاز برای تنظیم سطح قند خون استفاده می کنند.

علاوه بر این ، این دستیارها همچنین در موارد اضطراری ، آماری را ارائه می دهند ، خلق و خو را کنترل می کنند و با ارائه دهنده مراقبت ارتباط برقرار می کنند.

استارت آپ لبنانی اسپایک یک دستیار سیار ایجاد می کند که به دیابتی ها کمک می کند تا وضعیت خود را مدیریت نمایند. اسپایک رفتار روزانه بیمار را کنترل کرده و به صورت دوره ای با توصیه های انسولین ، غذا و فعالیت به آنها یادآوری می کند.
این برنامه داده های بیمار را به منظور تجزیه و تحلیل بیشتر ذخیره می کند و می تواند آنها را با پزشکان و مراقبان به اشتراک بگذارد.

در مورد راه حلهای دیگر 603 چه می توان گفت؟

در حالی که ما بر این باور هستیم که داده ها برای ایجاد بینش مولفه ای کلیدی هستند ، اما می توان به راحتی تحت تأثیر آنها قرار گرفت. هدف ما این است که یک نمای کلی و جامع ایجاد کنیم و اطلاعات نوآوری عملی را برای اهداف اثبات مفهوم (PoC) ، مشارکت یا سرمایه گذاری ارائه دهیم.

5 راه حل مدیریت دیابت دیجیتال که در بالا ذکر شد، از 608 مورد تجزیه و تحلیل برای این مقاله ، نمونه های امیدوار کننده ای هستند. برای شناسایی مناسب ترین راه حل ها بر اساس معیارهای خاص و استراتژی همکاری خود ، در تماس باشید.

 

منبع startus insights
1 نظر
  1. نسترن می گوید

    بنظرم نومیکس بهتره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.